Priešgaisrinis dažymas, ugniaatsparinimas

Priešgaisrinio dažymo darbai - vienas iš būdų užtikrinti, metalinių konstrukcijų atsparumą deformacijai, ar padidinti patalpų atsparumą ugniai. Medinių konstrukcijų ugniaatsparinimas daro mediena mažiau degią ir mažina ugnies plitimo greitį.

Priešgaisrinis dažymas arba kitaip ugniaatsparinimas galimas ant įvairių paviršių. Gali būti atliekamas medinių ir metalinių konstrukcijų priešgaisrinis dažymas.

Priešgaisriniai dažai, užtikrina tam tikro laiko apsaugą nuo ugnies. Įvairius paviršius dažant priešgaisriniais dažais galima pasiekti atsparumą ugniai nuo 15 iki 120 minučių.

Priešgaisrinis dažymas susideda iš trijų dalių - paruošimo gruntavimui, gruntavimo, koeficientų Hp/H įvertinimo, konstrukcijų apdirbimo ugniai atspariomis medžiagomis, bei konstrukcijų apdailinio dažymo.

Medinių konstrukcijų priešgaisrinis dažymas taipogi užtikrina didesnį atsaprumą ugniai. "Flameksas" ir Ko. naudojami priešgaisriniai dažai yra sertifikuoti Gaisrinių Tyrimo centro, bei turi šios laboratorijos tyrimo ataskaitas.

"Flameksas" ir Ko. yra viena iš pirmųjų įmonių Lietuvoje užsiimanti priešgaisriniu dažymu ir ugnioaatsparinimu. Mūsų įmonės specialistai jau turi sukaupę nemažą patikrtį ugniaatsparinime. O tai yra vienas iš būdų užtikrinti apsaugą nuo ugnies.


Metalinių konstrukcijų priešgaisrinis dažymas

Metalinių konstrukcijų priešgaisrinis dažymas, ugniaatsparinimas

Medinių konstrukcijų priešgaisrinis dažymas, ugniai atsparinimas

Priešgaisrinis dažymas

Prekyba priešgaisriniais dažais

Priešgaisriniai dažai

  Tirpalas HOLZ PROF

 
<< Atgal