Fire

Įrangos priežiūra ir aptarnavimas

Įrangos priežiūra ir aptarnavimas

Gesintuvų priežiūrai reikia skirti ypatingai daug dėmesio, nes gaisro atveju gesintuvų svarba tampa itin didelė.

„Flameksas“ ir Ko. specialistai nuolat atlieka priešgaisrinės įrangos techninę apžiūrą, gesintuvų patikrą, o esant poreikiui gesintuvų užpildymą.

Jei jūsų gesintuvo užpildas baigiasi, mes siūlome gesintuvo užpildymo paslaugas. Natūralu, kad užpildyti seną gesintuvą yra pigiau ir praktiškiau, nei pirkti visiškai naują. Beje, gesintuvų patikra atliekama reguliariai, visuomet galite būti tikri, kad ir gesintuvai visuomet bus užpildyti.

Jei patikros metu paaiškės, kad Jūsų gesintuvas sugedo, jums nebūtina pirkti naują. Mes siūlome gesintuvų remonto paslaugas. Tiesa, galbūt kartais pirkti naują daiktą yra saugiau, nei remontuoti sugedusį, tačiau apie pasirinkimą geriausia spręsti yra tada, kai žinomas sugedimo lygis.

Beje, itin teigiama „Flameksas“ ir Ko. savybė yra ta, kad priešgaisrinės įrangos patikros yra atliekamos reguliariai. Į kiekvieną patikrą mes atvažiuojame patys, pasiimame priešgaisrinę įrangą, bei patikrinę ją pristatome atgal.

Apie galimą gesintuvo gedimą galima spręsti ir patiems. Jeigu gesintuvo manometro rodyklė yra „išėjusi“ iš žalio laukelio, kyla tikimybė, kad gesintuvas yra sugedęs, ir reikalauja patikros. Tokiu atveju būtina kreiptis į „Flameksas“ ir Ko., kad mūsų specialistai išsiaiškintų gesintuvo problemą, bei išspręstų ją kuo operatyviau ir kokybiškiau.

Svarbu ir patiems prižiūrėti gesintuvus bei kitą priešgaisrinę įrangą.

Jei naudojate miltelinį, gesintuvą, žiūrėkite į manometro parodymus (rodyklė turi būti žaliame laukelyje).

Jei naudojate angliarūgštinį gesintuvą, atkreipkite dėmesį į plombą – ar ji nėra atplėšta, ir ar prie gesintuvo yra laisvas priėjimas.

Na, o jei naudojate vandens putų gesintuvą, tai turėtumėte žinoti, kad jų priežiūra yra tokia pati kaip ir miltelinių gesintuvų – svarbiausia stebėti manometro parodymus – jo rodyklė turi būti žaliame laukelyje.

Taigi, tokias gesintuvų bei kitos priešgaisrinės technikos priežiūros paslaugas atlieka „Flameksas“ ir Ko.

Visuomet būkite užtikrinti, kad gaisro atveju, jūsų priešgaisrinė įranga nesuges, o kad taip neatsitiktų pasinaudokite mūsų paslaugomis.