Fire

Prekyba ugniai atspariais dažais

Prekyba ugniai atspariais dažais

Įrenginėjant įvairios paskirties patalpas iškyla ir apsaugos nuo ugnies klausimas. Čia dažniausiai siūloma rengti aktyvias sistemas – dūmų detektorius, purkštukus, statyti gesintuvus. Tačiau egzistuoja ir pasyvios ugniaatsparinimo priemonės.

Bendrai kalbant, yra kelios tokių priemonių rušys – tai yra įvairios plokštės, mineralinė vata, priešgaisrinis tinkas, bei priešgaisriniai dažai.

Tačiau dažniausiai, priešgaisriniai dažai yra pats geriausias pasirinkimas. Turbūt todėl, kad jie veikia gan efektyviai, negadina jokių architektūrinių detalių, bei yra pakankamai paprastai padengiami.

Priešgaisrinių dažų veikimo principas gan paprastas – nuo aukštos temperatūros išauga ~1-3 cm. puta kuri apsaugo konstrukcinę medžiagą nuo atviros ugnies, o tuo pačiu ir nuo deformacijos tam tikrą laiko tarpą.

Priešgaisriniai dažai puikūs tuo, kad kitaip nei akmens vata, kuri gali suteikti iki dviejų valandų apsaugą, neužima jokio papildomo ploto, o tik sudaro poros milimetrų dažų sluoksnį.

Beje, patalpos ugniaatsparinimas priešgaisriniais dažais taip pat gali suteikti iki dviejų valandų trukmės atsparumą.

Visgi vienaip ar kitaip, jei norite didinti patalpų atsparumą nuo ugnies, būtinai pasidomėkite ir priešgaisriniais dažais, nes tai vienas iš patogiausių būdų apsaugoti patalpą nuo nelaimės, visiškai nekeičiant jos architektūros.

Priešgaisriniai dažai
metalo konstrukcijoms Char 21

Gamintojas: Iris Vernici s.r.l.
Kilmės šalis: Italija
Char 21 – išsipučianti priešgaisrinė danga, pagaminta vandens emulsijos pagrindu, skirta priešgaisrinei metalo konstrukcijų apsaugai. Priešgaisrinis poveikis gaunamas, kai ši danga išsipučia nuo aukštos temperatūros ir sudaro storą akytą sluoksnį, apsaugantį konstrukciją nuo temperatūros poveikio.

Priešgaisriniai dažai
metalo konstrukcijoms Char 22

Gamintojas: Iris Vernici s.r.l.
Kilmės šalis: Italija

CHAR 22 – priešgaisrinė išsipučianti danga, pagaminta skiediklių pagrindu, skirta priešgaisrinei metalo konstrukcijų apsaugai. Priešgaisrinis poveikis gaunamas, kai ši danga išsipučia nuo aukštos temperatūros ir sudaro storą akytą sluoksnį, apsaugantį nuo aukštos temperatūros.