Priešgaisrinė įranga

UAB "Flameksas" ir Ko. jau dvylika metų specializuojasi priešgaisrinės įrangos prekyboje bei priešgaisrinės įrangos techniniame aptarnavime.

Mūsų tiekiamų priešgaisrinių paslaugų diapazonas itin didelis - nuo paprastų gesintuvų iki specializuotos priešgaisrinės įrangos, naudojamos biuruose, mokyklose, parduotuvėse, sandėliuose, automobiliuose ar autobusuose ir t.t

Ypač daug dėmesio skiriame tokiems paprastiems dalykams, kaip gesintuvai, nes ši priešgaisrinė įranga kritiniu atveju gali padėti nulemti gaisro išplitimą. Todėl UAB Flameksas ir ko ne tik parduoda gesintuvus, bet ir atliekame gesintuvų patikrą ir užpildymą. Kiekvienas parduodamas gesintuvas yra registruojamas, tad klientas gali būti garantuotas, kad jo gesintuvas nelaimės atveju veiks idealiai, ir negana to, klientas visuomet žinos, kadat "Flameksas" ir Ko. specialistai pasirodys Jūsų naudojamos priešgaisrinės įrangos apžiūrai - apie viską pranešame iš anksto. 

Priešgaisrinė įranga yra viena iš svarbiausių priemonių eksplotuojant įvairios paskirties pastatus, transporto priemones. Priešgaisrinės priemonės užtikrina žmonių sveikatos bei turto apsauga. Dėl to labai svarbu yra pasirinkti tinkamą priešgaisrinę įrangą bei jos kiekius. Itin aktualu tinkamai apskaičiuoti gesintuvų kiekį, pasirinkti tinkamą gesintuvų tipą ir jų talpą.

Taip pat labai svarbu turimą priešgaisrinę įrangą tinkamai eksplotuoti, t.y reguliariai atlikti priešgaisrinės įrangos patikrą ar po panaudojimo ją užpildyti.  

Prekyba

Prekyba

Priežiūra

Priešgaisrinės įrangos priežiųra, techninia aptarnavimas- gesintuvų pildymas

 
<< Atgal